
Isuzu D-Max
Effektiv og robust var ordene som var hovedpunktene Isuzus utviklere brukte i arbeidet med den nye…
Leasing fra kr. 2.990,-*
Våre varebilsentere tilbyr:
– Skreddersydde pickup og varebiler fra 2,2 til 20 m3
– 24 timers levering
– Ned til 2 timers levering på utvalgte modeller
Vi tilbyr varebiler fra Maxus, BYD og Isuzu, og alle våre 11 butikker har varebilspesialister som står klare for å hjelpe deg.
Dersom din bedrift ønsker forutsigbarhet uten uforutsette overraskelser, er billeasing den rette finansieringsform. Som leietaker betaler du en fast månedlig leie i løpet av en avtalt periode utfra hvor mange km. du ønsker å kjøre i leieperioden, og leieterminene behandles kun som driftsutgifter i regnskapet.
Ved utløp av leieperioden leverer du bilen tilbake til forhandler, og står dermed fritt til å ta ut en ny bil på en ny leasingavtale.
Vi kan tilby leasingavtaler med løpetid fra 2–6 år.
Forhandler beregner enkelt den månedlige kostnaden utfra avtalt leieperiode, kjørelengde og eventuelt bruksmønster på bilen. Vi sørger også for at søknaden oversendes til leasingselskapet, og gjennom oss er du alltid sikret gode betingelser.
Ved å finansiere ditt neste bilkjøp med lån oppnår du full fleksibilitet. Dere eier selv bilen, og står dermed fritt til å bytte bil når bedriften selv ønsker. RSA BIL samarbeider med Norges ledende finansieringspartnere, DNB og Santander, og våre forhandlere hjelper deg både med å finne rett bil, de hjelper deg med riktig finansieringsløsning, og du får alltid raskt svar på din søknad.
Bedriftslån:
RSA BIL tilbyr merkeforsikring fra Gjensidige med en kostnadsfri oppstartsmåned.
Du får også:
Har dere flere biler i bilparken og ønsker en total løsning som inneholder finansiering av bilene, forsikring, service og vedlikeholdsavtale, bompenger og eventuelt drivstoffkort, er biladministrasjon en god løsning for deres bedrift. Du får samlet alle kostnader relatert til bilholdet på èn faktura.
RSA BIL samarbeider med de største biladministrasjonsselskapene i Norge, og sammen kan vi tilby en total løsning utfra hvilke tjenester som ønskes.
RSA BIL tilbyr konseptet «Null skadetrekk» til sine leasingkunder.
Avtalen går enkelt og greit ut på at ved tilbakelevering av din leasingbil, er du garantert null skadetrekk.
Det blir ikke trukket for småbulker og andre skader. Ta kontakt med oss for en presentasjon av konseptet, og en vurdering om dette kan fungere for din bedrift. Forutsetter at serviceprogram er overholdt, og at bilen kan EU-godkjennes ved tilbakelevering.
Vi har til en hver tid gode kampanjer på våre varebiler.
Er du på jakt etter kampanjer på et av våre andre produkter? En oversikt over alle våre kampanjer finner du her
Effektiv og robust var ordene som var hovedpunktene Isuzus utviklere brukte i arbeidet med den nye…
Leasing fra kr. 2.990,-*
Maxus e-Deliver 9 er en helt ny elektrisk varebil fra Maxus, som kommer i to forskjellige størrelser….
Leasing fra kr. 11.518,-*
Maxus e-Deliver 3 er konstruert som en elbil, den er ikke en ombygget diesel- eller bensinbil…
Leasing fra kr. 6.316,-*
Euniq5 2-seter er en 100% elektrisk varebil med 100% personbilkomfort. Den leveres med
2,2 m3 varerom…
Pris fra kr. 549.900,-
RSA BIL er en av norges største bilforhandlerkjeder med 11 butikker, fra Kristiansand i sør til Tromsø i nord. Alle butikkene våre har varebilspesialister som står klare for å hjelpe deg.
Leter du etter en RSA BIL-ansatt som du ikke finner på oversikten her? Besøk rsabil.no/forhandlere for å klikke deg videre inn på hver forhandlers oversikt over ansatte.
Vi deler ikke din e-post med andre og du vil kun motta informasjon fra forhandleren du ønsker kontakt med. Du kan lese mer om vår personvern-policy her.