oslo bygg

Bruktbil eller nybil - Ta kontakt med oss

Vårt team består av engasjerte og erfarne mennesker
som elsker det de gjør og er alltid ett skritt foran.



Kontakt oss Bruktbiler Bilutleie


  • default2
     
    Tore Fjellheim

    Daglig leder
    901 25 514
    tore.fjellheim@rsabil.no

  • default2
     
    Kjetil Fundereud

    Salgssjef Storforbruker
    94 00 17 60
    kjetil.funderud@rsabil.no

  • default2
     
    Nils Petter Lien

    Salgskonsulent
    48 33 01 31
    nils.petter.lien@rsabil.no

  • default2
     
    Frank Falkenberg

    Salgskonsulent
    94004036
    frank.falkenberg@rsabil.no

  • default2
     
    Tommy Vindheim

    Juniorselger
    94019067
    tommy.vindheim@rsabil.no

  • default2
     
    Tommy Saether

    Leder Kundekontakt
    94 00 40 37
    tommy.saether@rsabil.no

  • default2
     
    Tom Grini

    Kundekontakt
    Tlf: 94010773
    tom.grini@rsabil.no

  • default2
     
    Geir Hansen

    Kundekontakt/delebestilling
    94 01 54 27
    geir.hansen@rsabil.no

  • default2
     
    Trond Jacobsen

    Verksmester
    94010300
    trond.jacobsen@rsabil.no

  • default2
     
    Ståle Guddal

    Ettermarkedsansvarlig
    94010301
    stale.guddal@rsabil.no

  • default2
     
    Hege Theigler Lileng

    Markedssekretær
    940 04 072
    hege.lileng@rsabil.no

  • default2
     
    Kine Sørensen

    Salgssekretær
    940 04 084
    kine.sorensen@rsabil.no

Bruktbil

RSA Bil setter trygt bilkjøp som hovedfokus og vi er derfor medlem av NBF.

Les mer

Bilverksted

Klikk her for å finne din nærmeste RSA Bil forhandler/bilverksted

Les mer

Prislister

Her finner du produkt og prislister for alle våre modeller

Merkeforsikring

RSA BIL har gode avtaler på forsikring når du kjøper bil hos oss