kristiansand bygg

Bruktbil eller nybil - Ta kontakt med oss

Vårt team består av engasjerte og erfarne mennesker
som elsker det de gjør og er alltid ett skritt foran.



Kontakt oss Bruktbiler


  • default2
     
    Morten Rode

    Daglig leder
    934 95 769
    morten.rode@rsabil.no

  • default2
     
    Frank Gumpen

    Salgssjef
    970 06 697
    frank.gumpen@rsabil.no

  • default2
     
    Glenn Ove Karlsen

    Selger
    95889537
    Glenn.ove.karlsen@rsabil.no

  • default2
     
    Trond Aanonsen

    Delelager ansvarlig
    38177045
    trond.aanonsen@rsabil.no

  • default2
     
    Monica Lyngroth

    Kundemottaker
    38177044
    monica.lyngroth@rsabil.no

  • default2
     
    Roy Uberg-Sandvik

    Verksmester
    38177043
    roy.sandvik@rsabil.no

  • default2
     
    Tor Erik Tobiassen

    Reklamasjonsansvarlig
    940 12 938
    tor.erik.tobiassen@rsabil.no

Bruktbil

RSA Bil setter trygt bilkjøp som hovedfokus og vi er derfor medlem av NBF.

Les mer

Bilverksted

Klikk her for å finne din nærmeste RSA Bil forhandler/bilverksted

Les mer

Prislister

Her finner du produkt og prislister for alle våre modeller

Merkeforsikring

RSA BIL har gode avtaler på forsikring når du kjøper bil hos oss