arendal bygg

Bruktbil eller nybil - Ta kontakt med oss

Vårt team består av engasjerte og erfarne mennesker
som elsker det de gjør og er alltid ett skritt foran.



Kontakt oss Bruktbiler Nullskadetrekk


  • default2
     
    Rune Jacobsen

    Daglig leder
    992 66 566
    rune.jacobsen@rsabil.no

  • default2
     
    Gro Skjævestad Duedahl

    kundemottak
    37 00 51 00
    gro.duedahl@rsabil.no

  • default2
     
    Jan Erik Stiansen

    Salgssjef / Bruktbil ansvarlig
    907 22 268
    jan.erik.stiansen@rsabil.no

  • default2
     
    Glenn Andre Nødtvedt

    Selger
    37 00 51 00
    glenn.nodtvedt@rsabil.no

  • default2
     
    Didrik S. Aronsen

    Selger
    Tlf 918 10 181
    didrik.sandaker.aronsen@rsabil.no

  • default2
     
    Øyvind Torjesen

    Service rådgiver
    37 00 51 00
    oyvind.torjesen@rsabil.no

  • default2
     
    Geir Gyberg

    Ettermarkeds annsvarlig
    37005100
    Geir.Gyberg@rsabil.no

  • default2
     
    Trond H Pettersen

    Kundemottak verksted
    37 00 51 00
    trond.hell.pettersen@rsabil.no

  • default2
     
    Leif H Jørgensen

    Avd leder delelager
    Tlf 37005100
    Lei.jorgensen@rsabil.no

  • default2
     
    Daniel Hansen

    Lærling delelager
    Tlf 37005100
    daniel.hansen@rsabil.no

  • default2
     
    Robin Ingwersen

    Ettermarked - klargjøring

    arendal.klargjoring@rsabil.no

  • default2
     
    Einar Bredo

    Callcenter
    Tlf: 37 00 51 00
    einar.bredo@rsabil.no

Bruktbil

RSA Bil setter trygt bilkjøp som hovedfokus og vi er derfor medlem av NBF.

Les mer

Bilverksted

Klikk her for å finne din nærmeste RSA Bil forhandler/bilverksted

Les mer

Prislister

Her finner du produkt og prislister for alle våre modeller

Merkeforsikring

RSA BIL har gode avtaler på forsikring når du kjøper bil hos oss